Тренди ринку нерухомості на 2020 рік – LeoRealty

Тренди ринку нерухомості на 2020 рік

Ринок нерухомості постійно змінюється. На нього впливають чимало факторів – від політичної ситуації до валютного курсу. Що ж варто очікувати далі? Експерти вже беруться прогнозувати. То ж до вашої уваги – основні тренди нерухомості на 2020 рік.

– Цінова стабільність

Ринок нерухомості перенасичений пропозицією, а от попит бажає бути кращим. Тож прийдеться заманювати покупців вигідною пропозицією. Відтак, за словами експертів, ціни у доларовому еквіваленті істотно не виростуть. Також вже майже півроку не збільшується вартість житла у гривнях, при тому що собівартість зросла на 10%.

– Популярність житла класу «комфорт»

Експерти зауважують, що на тлі падіння продажів «економ» житла значно зріс сегмент «комфорт». Покупці вже хочуть більшого – не просто селитися у квартирі, а й мати повноцінне середовище для комфортного життя.

– Чим вищий клас, тим пізніша покупка

На ринку нерухомості охочих купувати об’єкт на стадії будівництва все меншає і меншає. До прикладу, у бізнес-сегменті активні покупки починають стартувати після половини готовності житла, а клас «еліт» купують зазвичай вже після завершення будівництва.

Підписуйтеся на нашу сторінку, щоб першими читати цікаві статті та дізнаватися про новини на ринку нерухомості.

http://leo-realty.com.ua/partners/

м. Львів, Антоновича, 102В

leopolis_realty@ukr.net

38 (067) 523-63-77

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Translate »