Продаємо квартиру: ТОП-3 поради, як заманити покупця – LeoRealty

Продаємо квартиру: ТОП-3 поради, як заманити покупця

Зібралися продати квартиру чи будинок, але не знаєте, з чого почати? Перш за все потрібно привести до ладу апартаменти та написати ефективне оголошення про продаж. Погодьтеся, що від цього залежить чимало. Тож ловіть чіткий план дій, який допоможе якнайшвидше привернути увагу потенційних покупців до вашої нерухомості.

1. Наводимо порядок

Дуже важливо, аби усе мало охайний вигляд – від стін до меблів. Попіклуйтеся, щоб ніде не було подряпин або ж плям. При потребі зробіть косметичний ремонт. Ваша квартира чи будинок має виглядати на всі сто!

2. Не забудьте про особисті речі

Якщо на стіні висітимуть ваші особисті фотографії чи, до прикладу, малюнки дитини, то це в якійсь мірі може відштовхувати потенційних покупців. Їм буде складно уявити ваші квадратні метри «своїми». Тому варто все забрати.

3. Приступаємо до оголошення

Для початку зробіть якісні фотографії ваших апартаментів. Ще можна зняти невелике відео, так би мовити, екскурс будинком чи квартирою. Щодо тексту, то зробіть його об’ємним – детально перерахуйте основні переваги житла.

Якщо ж боїтеся, що не впораєтеся з усім, то довірте ваші житлові турботи Агентству нерухомості Leopolis-Realty. Ми – член Асоціації фахівців з нерухомості України. Тому будьте певні, що зробимо все на найвищому професійному рівні.

http://leo-realty.com.ua/partners/

м. Львів, Антоновича, 102В

leopolis_realty@ukr.net

38 (067) 523-63-77

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Translate »