Прогнози експертів: Чи подорожчають квартири у 2020 році? – LeoRealty

Прогнози експертів: Чи подорожчають квартири у 2020 році?

Торік на ринку нерухомості спостерігалося деяке затишшя – особливих коливань цін не було. То ж що варто очікувати цього року – далі у прогнозах від незалежних експертів.

Так, 2020 рік внесе певні корективи. Ціни на нерухомість таки підвищать, але не суттєво. На думку експертів, квартири подорожчають у середньому на 7-10%. Стрибок цін відбудеться не відразу, а поступово.

 

За словами експертів, стадія активного зростання збережеться всю весну і аж до початку літа. Опісля цього варто очікувати на так звані сезонні коливання. А ще ціни коригуватимуть у залежності від попиту.

 

Разом з тим експерти відзначають, що на ринку нерухомості стрімко розвиваються нові формати. Мова йде про багатофункціональні житлові комплекси, еко-комплекси, “місто в місті”, live-work-play. І саме на ці формати можливе найбільше зростання цін – до 12-15%.

 

Тож, якщо ви перебуваєте у пошуку квадратних метрів, рекомендуємо не зволікати з вибором. Звертайтеся до Агентства нерухомості Leopolis-Realty – і ми підберемо вам житло за більш вигідною ціною.

 

Також підписуйтеся на нашу сторінку, щоб першими читати цікаві статті та дізнаватися про новини на ринку нерухомості!

 

Наші контакти:

https://leo-realty.com.ua/partners/

м. Львів, Антоновича, 102В

leopolis_realty@ukr.net

38 (067) 523-63-77

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Translate »