2020 рік: Чи варто вкладати гроші у нерухомість? – LeoRealty

2020 рік: Чи варто вкладати гроші у нерухомість?

Інвестиція у нерухомість – це один із популярних методів отримання стабільного доходу. Однак, чи вигідно це робити й надалі – аналізують експерти Агентства нерухомості Leopolis-Realty.

Торік дохід від інвестицій в житлову нерухомість знизився майже вдвічі. Попри це, українці продовжують скуповувати квадратні метри. І це ще й при тому, що на ринку нерухомості регулярно виникають будівельні скандали.

Чому ж так? А все тому, як відзначають експерти, люди мають низьку довіру до банків та депозитних програм. Ну і, звісно, суттєву роль відіграє відсутність інших розвинених альтернатив для інвестування. Та й люди переконані, що покупка нерухомості з часом таки окупиться.

Тим часом експерти відзначають збільшення кількості проблемних новобудов. Тому вони рекомендують ретельно обирати квадратні метри, аби покупка у результаті не обернулася втратою грошей. Головне знайти новобудову, яка має гарний інвестиційний потенціал. Так, це не легко, бо потрібно постійно моніторити та аналізувати ринок.

А ще експерти додають, що важливо навчитися відчувати тенденції ринку, тобто вчасно купувати та продавати нерухомість. Однак на випадок падіння цін – можна скористатися іншим планом. До прикладу, здати квартиру в оренду. Погодьтеся, теж непоганий варіант для стабільного доходу.

http://leo-realty.com.ua/partners/

м. Львів, Антоновича, 102В

leopolis_realty@ukr.net

38 (067) 523-63-77

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Translate »